KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 4377399
nr 437 7399
Träsnitt
2st, japan, 1900-tal, 38x25
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 november 2006
kl 16:53:38
150 kr
350 kr
450 kr
550 kr